طراحی لوگو

لوگو (logo)، نماد و  نشانه ، تصویری است که برای بیان یک عبارت و معرفی یک سایت و فعالیت های آن سایت یا گروه ها و شبکه های اجتماعی همانند تلگرام ، اینستا گرام و غیره .

لوگوی سایت ، لوگو تلگرام ، لوگوی اینستاگرام معمولا به گونه ای طراحی می شوند که در عین سادگی حاوی بیشترین اطلاعات و به طوری زیرکانه ای به یادماندنی باشند، به دیگر بیان لوگوی سایت علامتی گرافیکی است که توسط مدیر سایت و یا مدیر کانال تلگرامی و یا اینستاگرام برای متمایز کردن خود از دیگران در حوزه فعالیت مورد نظر در دید عموم استفاده می شود . لوگو ها نیز از اشکال و مدل های مختلفی تشکیل شده اند که در قسمت طراحی لوگو می توانید از آن ها مطلع شوید (شروع طراحی)

ست اوراق اداری

طراحی ست اوراق اداری : ست اوراق اداری تشکیل شده از مجموعه ای از اوراق با برگه های یادداشت که در امور اداری و نامه نگاری جهت فعالیت های رسمی و غیر رسمی در سازمان ها استفاده می گردد، اوراق اداری نامیده می شود. از آن روی که به دلیل زیبایی شناختی و هماهنگی یکسان بودن اوراق به یکدیگر شبیه و متناسب با هم طراحی و چاپ می گردند ، به همین دلیل به آن ها اصلاحا ست اوراق اداری گفته می شود.

ست اوراق اداری شامل :

  • سر برگ در ابعاد مختلف
  • پاکت نامه با سایزهای مختلف
  • کاغذ یادداشت
  • اوراق مانند فاکتور ، تقویم و فولدر
  • کارت ویزیت

می باشد برای کمک به شما جهت طراحی مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن : ۷۷۱۳۵۱۲۷ تماس حاصل فرمایید.

طراحی مجدد لوگوهای قدیمی

بزرگترین شرکت های جهان ، با هدف تحول و رشد ، برند و لوگوهای خود را اصلاح و مدرن سازی می نمایند

فرآیند طراحی مجدد لوگو ، نشانه و آرم به این علت است که لوگو هر چند حرفه ای با گذر زمان دچار فرسودگی ، کاهش جلب توجه و تاثیر گذاری در ذهن مخاطب می شود

علل قدیمی شدن برند ها:

۱- گسترش فعالیت های اقتصادی و یا تغییر آن ها

۲- تغییر سلیقه و بازخورد حسی بازار هدف

۳- تغییر نظام و سیاست های جهان بار رویکرد علمی

لوگوی شما با ارزشترین دارایی و سرمایه شما در سازمان می باشد پس برای مشاوره رایگان با ما تماس حاصل فرمایید